Saturday, August 30, 2008

Animation Demoreel

Finally I completed my animation demoreel. 3 and a half minutes. All works in demoreel were made with Flash.link to download:
http://rapidshare.com/files/141383990/gokhanokur_demoreel_kofti.com_640.mp4

Labels: ,

Thursday, May 29, 2008

vector trees

isometric caravan

yanılmayınki pixel art, hayır hepsi flash cs3 mahsülü. %100 vektör.

not pixel art, done with flash cs3

Labels: , ,

Sunday, August 19, 2007

Scenic drive

Flash cs3 experiment

flash cs3 le oynuyorum bu aralar, gradient konusuna ağırlık verdim, şu aralar ilgimi çekiyor

Labels: , ,

Wednesday, August 15, 2007

freelance işten gelen ilham 3

D4D ye izmometrik isler yapmaya devam ediyorum, onceki Efes Pilsen projesine eklenmesi gereken minik çizimler geldi, onlarla uğraşırken alttaki calismada bulunan küp ortaya çıktı, Küple oynarken sonuç bu oldu. Vektör işler flashta , texture işleri Photoshopta yapıldı.

Labels: , , ,

Friday, August 10, 2007

freelance işten gelen ilham 2

D4D için başka bir iş daha hazırlıyorum. Gazogen.com da kullanılmak üzere karavanlar çiziyorum. eskizlerden birisi sonunda bu hale geldi.

Labels: , , ,

Sunday, August 5, 2007

freelance işten gelen ilham

Web uygulamalari ve tasarım ajansı olan D4D icin yaptığım bir freelance iş sırasında birden gelen ilham sonucu bu iş çıktı. Asıl iş izometrik binalar yapmak, onun öncesinde photoshopta eskiz çalışması yapıyorum. Onay alan eskizi sonra flashta yeniden çiziyorum. Web ve programlama için uygun hale gelsin diye.Daha önce yaptığım yine D4D icin bir freelance işte aşağıda.
Bu yeni hazırladıklarım alttaki genel yapıya eklenecekler.

Labels: , , ,

Thursday, July 26, 2007

Tiyatro için çizdim

Sabancı Üniversitesi tiyatro kulübü web sitesi için bir kaç şey çizmiştim , onları topluca sunuyorum şimdi. ikinci çizimler mumya gibi , kulübe uygun değil denmişti ve kullanılmadı. Ve ikinci çizimleri Flash ta yapmıştım. flashta grafik tabletle illüstrasyon yapmak gerçekten zevkli tavsiye ederim. Flashta yaptığım bir başka illüstrasyon da şurda var.

illustrations done for sabanci univ theater club.Labels: ,

Tuesday, July 24, 2007

Noci şimdi Atom films de gösteriliyor.

Atom film Noci isimli filmimi lisansladı. Bi ucuz tatil parası kadar da telif ödedi bana. Şu ana kadar 8000 küsür kişi ziyaret etmiş filmi, sizde belki bi göz atmak istersiniz.

Noci filmi aslen 2005 yılında yaptığım bir iş. ancak Atom films le anlaşma yapmak icin özgün müzik gerekliydi. Gürkan da müzikleri yaptı , filmin tipografisinide elden geçirdik bence gayet iyi oldu.

Atom films kısa filmleriyle para kazanmak ve daha fazla insana ulaşmak isteyenler için iyi bir fırsat şansınızı deneyin kesinlikle.

Labels: ,

Tuesday, July 10, 2007

jigsaw soul cd label sketch

Jigsaw soul grubu icin album kapagi calismasiydi , bunu begenmediler sonra robotlu olana gectik. robotlu kapagi surdan gorebilirsiniz.

this piece was for the band Jigsaw soul they did not like it and we switch to the robot concept , you can se ethe robo one here

Labels: , ,

Friday, July 6, 2007

Flashla illustrasyon

Asagidaki cizim aslinda flash ta tablet sayesinde yapildi, yani orjinal hali vektör,
sonra photoshop ta grain ekledim. Flashla cizim yapmanin cok baska bir keyfi var, eski cini murakkebi günlerimi hatırlatıyor bana.

Below illustration is done with Flash, original file is vector and I add some grain in Photoshop

Labels: ,